• ПН - ПТ 9.00 до 19.00
    СБ - НД 10.00 до 18.00
  • м. Дніпро
    пр. Дмитра Яворницького, 20

Яхти

Яхти, човни, мотори для човнів

Залогову ціну наші експерти визначають на основі ринкової ціни плавзасобів з урахуванням виробника, моделі, року випуску, оснащення та стану.

Як оцінюється майно

Для визначення оціночної вартості майна експерти по транспорту VIP Ломбарду «Новий Формат» проводять огляд техніки. Якщо сума кредиту влаштовує клієнта, договір затверджується нотаріально. Ви отримуєте відразу після оформлення документів повної суми в національній валюті без будь-яких вилучень (страхових, комісійних та ін.)

Оцінка будь-якого майна у нас - безкоштовно!

Вам потрібно мати паспорт, код ІНН, а також техніку паспорта вашої техніки. Якщо ви вступаєте в брак, також потрібно мати паспорт і код ІНН другого шлюбу.

Строки та відсотки

Кредитування може здійснюватися на строк до 30 днів. Якщо клиенту потребується, договір кредиту може бути продовжений.

Процентну ставку ми розраховуємо для вас індивідуально на основі суми та терміну кредиту в договорі, а також стандартної ставки для цього виду кредитування від 4% на місяць.

Безпека зберігання

За збереження вашої транспортної засоби (яхти, катери) в період, поки вона знаходиться в заставці, вся відповідальність лежить на ломбарді. Ми гарантуємо повернення транспорту в тому стані, який був на момент оформлення кредиту.

Ми завжди готові зробити більше, ніж ви очікували. Наша репутація - завжди бездоганна!

Щоб дізнатись більше про можливості кредитування, зв'яжіться з нашими спеціалістами: + 38-067-631-40-98, + 38-066-999-02-02.