Яхти, Човни

Для видачі наличних ломбард приймає в заставу яхт, річкових катерів та іншої техніки

Як оцінюється імущество

Для визначення оціночної вартості майна експерти по транспорту VIP Ломбарда «Новий Формат» проводять огляд движуваної техніки. Якщо сума кредиту влаштовує клієнта, договір затверджується нотаріально. Ви отримуєте відразу після оформлення документів повної суми в національній валюті без будь-яких вилучень (страхових, комісійних та ін.)

Оценка любого имущества у нас - бесплатно!

Вам потрібно мати паспорт, код ІНН, а також техніку паспорта вашої техніки. Якщо ви вступаєте в брак, також потрібно мати паспорт і код ІНН другого шлюбу.

Вартість оцінювальна: від чого залежить?

Залогову ціну наші експерти визначають на основі ринкової ціни плавсредства з урахуванням виробника, моделі, року випуску, оснащення та стану.

Сроки та відсотки

Кредитування може здійснюватися на строк до 30 днів. Якщо клиенту потребується, договір кредиту може бути продлен.

Процентну ставку ми розраховуємо для вас індивідуально на основі суми та терміну кредиту в договорі, а також стандартної ставки для цього виду кредитування від 4% на місяць.

Безпека зберігання

За збереження вашої транспортної засоби (яхти, катери) в період, поки вона знаходиться в заставці, вся відповідальність лежить на ламбарді. Ми гарантуємо повернення транспорту в тому стані, який був на момент оформлення кредиту.

Ми завжди готові зробити більше, ніж ви очікували. Наша репутація - завжди безупречна!

Щоб дізнатись більше про можливості кредитування, зв'яжіться з нашими спеціалістами: + 38-067-631-40-98, + 38-066-999-02-02.