• ПН - ПТ 10.00 до 16.00
    СБ 10.00 до 14.00
    НД вихідний
  • м. Дніпро
    пр. Дмитра Яворницького, 20

Яхти

Яхти, човни

Заставну вартість наші експерти визначають на основі ринкової ціни плавзасобів з урахуванням виробника, моделі, року випуску, оснащення та стану.

Як оцінюється майно

Для визначення оціночної вартості майна експерти по транспорту VIP Ломбарду «Новий Формат» проводять огляд техніки. Якщо сума кредиту влаштовує вас, договір затверджується нотаріально. Ви отримуєте відразу після оформлення документів повної суми в національній валюті без будь-яких вилучень (страхових, комісійних та ін.)

Оцінка будь-якого майна у нас - безкоштовно!

Вам потрібно мати паспорт, код ІПН, а також паспорта вашої техніки. Якщо ви перебуваєте в шлюбі, також потрібно мати паспорт і кодІПНдружини або чоловіка.

Терміни та відсотки

Кредитування може здійснюватися на термін до 30 днів. Якщо клиієнту потребується, договір кредиту може бути продовжений.

Відсоткову ставку ми розраховуємо для вас індивідуально на основі суми та терміну кредиту в договорі, а також стандартної ставки для цього виду кредитування від 4% на місяць.

Безпека зберігання

За збереження вашої транспортної техніки (яхти, катери) в період, поки вона знаходиться в заставі, вся відповідальність лежить на ломбарді. Ми гарантуємо повернення транспорту в тому стані, який був на момент оформлення кредиту.

Ми завжди готові зробити більше, ніж ви очікували. Наша репутація - завжди бездоганна!

Щоб дізнатись більше про можливості кредитування, зв'яжіться з нашими спеціалістами: + 38-067-631-40-98, + 38-066-999-02-02.