• ПН - ПТ 9.00 до 19.00
    СБ - НД 10.00 до 18.00
  • м. Дніпро
    пр. Дмитра Яворницького, 20

Антикваріат

Антикваріат

Наш ломбард здійснює кредитування під заставу антикваріату: елементи декору, старовинних виробів, статуеток, ікон, картин, цінних фарфорових виробів та ін.

Як відбувається оцінка

Оцінюються антикварні вироби нашими професійними експертами на основі візуального огляду запропонованого в якості застави предмету. Експерт працює в присутності клієнта - це обов'язкова вимога нашого ломбарду.

Оцінка антикваріату проводиться повністю безкоштовно.

Якщо сума, яку ми готові запропонувати вам, вас влаштовує, для її отримання залишиться близько 10 хвилин. З вашої сторони потрібні документи (паспорт і код ІНН), з нашого - кредитний договір, який надаємо вам на підпис. Після чого ми видаємо вам 100% оціночної суми готівкою.

Ми ніколи не зменшуємо суму до видачі за рахунок страхових або інших зборів, комісій та інше Ви отримуєте стільки, скільки вказано в договорі.

Вартість антикварної застави: що на неї впливає?

Експерти визначають вік предмета, його стан (знос, можливі пошкодження), історичну цінність. Плюсом для оцінки буде наявність документів на антикварні вироби.

Терміни та відсотки за кредитом

Ви можете укласти з нами договір кредитування під заставу майна на будь-який термін від 1 до 25 днів. По закінченню терміну дії договору він може бути продовжений за вашим запитом.

Відсоткові ставки для кожного випадку ми розраховуємо індивідуально, залежать відсотки від суми кредиту та вказаного в договорі строку. Стандартною ставкою для антикваріату вважається 0,5% на добу.

Безпека зберігання

Всі ваші цінні речі, які ми приймаємо на зберігання в якості застави, ви гарантовано отримуєте після викупу у тому вигляді, в якому їх було здано в ломбард. Ми зберігаємо антикваріат залежно від вартості предмета та його розмірів або в банківській скринці, або в спеціально обладнаному сейфі. Ломбард несе повну відповідальність за збереження предметів застави.

Ми завжди готові запропонувати вам більше, ніж ви очікували. «Новий Формат» - це бездоганна репутація та якісний сервіс!

Телефонуйте нашим менеджерам з будь-яких питань, пов'язаних із кредитом під заставу майна. Ми допоможемо вирішити вашу проблему: + 38-067-631-40-98, + 38-099-509-11-11.