• ПН - ПТ 9.00 до 19.00
    СБ - НД 10.00 до 18.00
  • м. Дніпро
    пр. Дмитра Яворницького, 20

Антикваріат

Антикваріат

Наш ломбард здійснює кредитування під заставу антикваріату: елементи декору, старовинних виробів, статуеток, ікон, картин, цінних фарфорових виробів та ін.

Як відбувається оцінка

Оцінюються антикварні вироби нашими професійними експертами на основі візуального огляду запропонованого в якості застави предмету. Експерт працює в присутності клієнта - це обов'язкова вимога нашого ломбарду.

Оцінка антикваріату проводиться повністю безкоштовно.

Якщо сума, яку ми готові запропонувати вам, вас влаштовує, для її отримання залишиться близько 10 хвилин. З вашої сторони потрібні документи (паспорт і код ІНН), з нашого - кредитний договір, який надаємо вам на підпис. Після чого ми видаємо вам 100% оціночної суми готівкою.

Ми ніколи не зменшуємо суму до видачі за рахунок страхових або інших зборів, комісій та інше Ви отримуєте стільки, скільки вказано в договорі.

Вартість антикварної застави: що на неї впливає?

Експерти визначають вік предмета, його стан (знос, можливі пошкодження), історичну цінність. Плюсом для оцінки буде наявність документів на антикварні вироби.

Терміни та відсотки за кредитом

Ви можете укласти з нами договір кредитування під заставу майна на будь-який термін до 365 днів. По закінченню терміну дії договору він може бути продовжений за вашим запитом.

Відсоткові ставки для кожного випадку ми розраховуємо індивідуально, залежать відсотки від суми кредиту та вказаного в договорі терміну. Стандартною ставкою для антикваріату вважається 0,5% на добу.

Безпека зберігання

Всі ваші цінні речі, які ми приймаємо на зберігання в якості застави, ви гарантовано отримуєте після викупу у тому вигляді, в якому їх було здано в ломбард. Ми зберігаємо антикваріат залежно від вартості предмета та його розмірів або в банківській скринці, або в спеціально обладнаному сейфі. Ломбард несе повну відповідальність за збереження предметів застави.

Ми завжди готові запропонувати вам більше, ніж ви очікували. «Новий Формат» - це бездоганна репутація та якісний сервіс!

Телефонуйте нашим менеджерам з будь-яких питань, пов'язаних із кредитом під заставу майна. Ми допоможемо вирішити вашу проблему: + 38-067-631-40-98, + 38-099-509-11-11.