Антикваріат Днепр

Наш ломбард здійснює кредитування під заставу антикваріату: елементи декору, старовинних виробів, статуетки, ікон, картин, цінної фарфор та ін.

Як відбувається оцінка

Оцінюються антикварні вироби нашими професійними експертами на основі візуального огляду запропонованого в якості закладу предмета. Оценщик працює в присутності клієнта - це обов'язкове вимога нашої ломбарда.

Оцінка антикваріату проводиться повністю безкоштовно.

Якщо сума, яку готові запропонувати вам VIP-ломбард «Новий Формат», вас влаштовує, до її отримання залишиться близько 10 хвилин. З вашої сторони потрібні документи (паспорт і код ІНН), з нашого - кредитний договір, який наданий вам на підпис. Після чого ми видаємо вам 100% оговоренной суми в касовому вигляді.

Ми ніколи не зменшуємо суму до випуску за рахунок страхових або інших зборів, комісій та пр. Ви отримуєте стільки, скільки вказано в договорі.

Стоимость антикварного залога: що на неї впливає?

Експерти визначають вік відпрацьованого предмета, його стан (знос, можливі пошкодження), історична цінність. Плюсом для оцінки буде наявність документів на антикварні вироби.

Сроки та проценти за кредитом

Ви можете укласти з нами договір кредитування за заставою майна на будь-який термін від 1 до 25 днів. По закінченні терміну дії договору він може бути продовжений за вашим запитом.

Процентні ставки для кожного випадку ми розраховуємо індивідуально, залежить відсотки від суми кредиту та вказаного в договорі строку. Стандартной ставкою для антикваріату вважається 0,5% на добу.

Безпека зберігання

Всі ваші цінні предмети, які ми приймаємо на зберігання в якості залога, ви гарантовано отримуєте після викупу у тому вигляді, в якому здано в ломбард. Ми зберігаємо антикваріат залежно від вартості предмета та його розмірів або в банківській колі, або в спеціально обладнаному номері-сейфе. Ломбард несе повну відповідальність за збереження продукції. Отделение VIP Ломбарда в Днепрее круглосуточно охраняется.

Ми завжди готові запропонувати вам більше, ніж ви очікували. «Новий Формат» - це бездоганна репутація та якісний сервіс!

Звоните нашим менеджерам з будь-яких питань, пов'язаних із кредитом під заставу майна. Ми поможем вирішити вашу проблему оптимально: + 38-067-631-40-98, + 38-099-509-11-11.