Швейцарські годинники

У нашому ломбард оцінку швейцарських годин проводить професійний експерт у присутності власника продукції. Снимать крышку допустимо ТОЛЬКО за погодженням власника годин і тільки в тому випадку, якщо виникли ті чи інші сумніви в автентичності запропонованих в заставу годин. В усіх інших випадках оцінка здійснюється лише за допомогою візуального огляду.

Після того, як експерт визначить вартість годин, ми будемо готові підписати договір про кредит під заставу та протягом 10 хвилин видати вам повну суму в національній валюті. Ніяких додаткових зборів, страховок або комісій з оцінної суми не вираховується.

Експертна оцінка годин проводяться абсолютно безкоштовно!

Щоб оформити та отримати кредит під заставу швейцарських годин, вам потрібно буде мати собі:

 • Ваш паспорт і код ІНН;
 • Сертифікат та інші документи на годиннику (якщо наявні в наявності);
 • оригінальна упаковка товару;
 • Швейцарські годинники.

  Як визначається вартість залога

  Оценочна вартість буде зависеть від декількох параметрів. Самое главное, это состояние (степень износа) ваших часов. Також на суму впливає бренд (марка, модель) вироби, наявність у часах дорогоцінних металів та каменів. А на наявність паспорта та упаковки годин підвищує їх оціночну вартість.

  Сроки кредитування та процентів

  Можливий термін кредитування під заставу в VIP ломбард «Новий Формат» - від 1 до 25 днів. В разі необхідності кредитний договір завжди можна буде продовжувати.

  Процентна ставка за будь-яким кредитом визначається на підставі суми, яку ви хочете взяти, а ми готові надавати вам, а також термін кредитування. Ми в індивідуальному порядку розглянемо вашу ситуацію і запропонуємо найбільш вигідний для вас варіант. Стандартная ставка у нас - від 0,3% на день.

  Безпека зберігання

  Наш VIP ломбард несе повну відповідальність за збереження всіх виробів, прийнятих в заставу, що підтверджується в договорі. Ценные предметы Ми храним в банковских ячейках и гарантируем, что ваши часы вернутся к вам в том же состоянии, что и были сданы в качестве залога. Наше відділення VIP ломбарда в Днепре охраняется круглосуточно.

  Ми завжди готові зробити ще більше, ніж ви очікуєте! А репутація нашого ломбарда - бездоганна!

  Якщо у вас залишилися питання або ви хочете отримати більше інформації, зателефонуйте нашим спеціалістам: + 38-067-631-40-98, +38 (099) 509-11-11.