• ПН - ПТ 10.00 до 16.00
    СБ 10.00 до 14.00
    НД вихідний
  • м. Дніпро
    пр. Дмитра Яворницького, 20

Швейцарскі годинники

Швейцарські годинники

У нашому ломбарді оцінку швейцарських годинників проводить професійний експерт у присутності власника продукції. Знімати кришку допустимо ТІЛЬКИ за погодженням власника годинника і тільки в тому випадку, якщо виникли ті чи інші сумніви в автентичності запропонованих в заставу годинників. В усіх інших випадках оцінка здійснюється лише за допомогою візуального огляду.

Після того, як експерт визначить вартість годинника, ми будемо готові підписати договір про кредит під заставу та протягом 10 хвилин видати вам повну суму в національній валюті. Ніяких додаткових зборів, страховок або комісій з оціночної суми не вираховується.

Експертна оцінка годинників проводиться абсолютно безкоштовно!

Щоб оформити та отримати кредит під заставу швейцарських годинників, вам потрібно буде мати собі:

    Ваш паспорт і код ІПН; Сертифікат та інші документи на годинник (якщо є в наявності); оригінальна упаковка товару; Швейцарські годинники.

Як визначається вартість застави

Оціночна вартість буде залежати від декількох параметрів. Найголовніше, це стан (ступінь зносу) вашого годинника. Також на суму впливає бренд (марка, модель) виробів, наявність у часах дорогоцінних металів та каменів. Наявність паспорта та упаковки годинника підвищує їх оціночну вартість.

Терміни кредитування та відсотки

Можливий термін кредитування під заставу в VIP ломбард «Новий Формат» - до 365 днів. У разі необхідності кредитний договір завжди можна буде продовжувати.

Відсоткова ставка за будь-яким кредитом визначається на підставі суми, яку ви хочете взяти, а також термін кредитування. Ми в індивідуальному порядку розглянемо вашу ситуацію і запропонуємо найбільш вигідний для вас варіант. Стандартна ставка у нас - від 0,3% на день.

Безпека зберігання

Наш VIP ломбард несе повну відповідальність за збереження всіх виробів, прийнятих в заставу, що підтверджується у договорі.

Цінні предмети Ми зберігаємо в банківських скриньках і гарантуємо, що ваш годинник повернеться до вас в тому ж стані, що і був здан в якості застави. Наше відділення VIP ломбарду у Дніпрі охороняється цілодобово.

Ми завжди готові зробити ще більше, ніж ви очікуєте! А репутація нашого ломбарду - бездоганна!

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете отримати більше інформації, зателефонуйте нашим спеціалістам: + 38-067-631-40-98, +38 (099) 509-11-11.