• ПН - ПТ 10.00 до 16.00
    СБ 10.00 до 14.00
    НД вихідний
  • м. Дніпро
    пр. Дмитра Яворницького, 20

Хутряні вироби

Хутряні вироби

Як проводиться оцінка

Наш ломбард приймає в якості застави вироби з натурального хутра: жіночі та чоловічі шуби, напівшуби, хутряні куртки тощо.

Оцінюють хутрові вироби візуально експерти по роботі з хутром VIP ломбарду «Новий Формат». Оцінка проводиться обов'язково у присутності кліента. Після чого експерт пропонує оціночну вартість. Якщо сума, запропонована експертом, влаштовує клієнта, укладення договору та подальша видача належних коштів займає до 10 хвилин. При цьому ми не стягуємо з суми виплат ні страхових внесків, ні комісійних, ні будь-яких інших типів утримання.

Оцінка у нас - завжди безкоштовна.

Для укладання договору необхідна наявність паспорта та кодуІПНвласника майна.

Що впливає на оціночну вартість

Сума, яку ми можемо запропонувати вам, залежить від цінності хутра, його якості та стану, у тому числі довжини, густості, інших особливостей хутра, а також виготовлення та обробки виробів, його окрасу, а також від зносу ваших речей.

Терміни кредиту та відсотків за хутряні вироби

Кредитний договір ви можете заключити з нами на строк до 365 днів. У разі виникнення необхідності ви маєте право продовжити договір кредиту.

Відсоткова ставка буде напряму залежати від суми, яка вам необхідна, а також вибраного вами терміну кредитування. Стандартною для хутряних виробів вважається ставка 0,9% на день.

Безпека зберігання

Наш ломбард гарантує кожному клієнту: ваші речі залишаться цілком і повністю збережені, ви їх заберете в тому самому стані, в якому віддавали нам до застави. VIP-ломбард «Новий Формат» за умовами договору гарантує повне збереження майна, ми уважно ставимося до умов зберігання: всі речі поміщаються в чохли, захищаючи предмети від будь-яких зовнішніх впливів. Відділення ломбарду у Дніпрі охороняється цілодобово.

Ми завжди готові запропонувати ще більше, ніж ви очікували. Наша репутація та якість сервісу - бездоганні!

Якщо у вас залишилися якісь питання, зателефонуйте нашим спеціалістам - ви отримаєте кваліфіковану відповідь та допомогу: + 38-067-631-40-98, + 38-099-509-11-11.