• ПН - ПТ 9.00 до 19.00
    СБ - НД 10.00 до 18.00
  • м. Дніпро
    пр. Дмитра Яворницького, 20

Хутряні вироби

Як проводиться оцінка

Наш ломбард приймає в якості застави вироби з натурального хутра: жіночі та чоловічі шуби, напівшуби, хутряні куртки тощо.

Оцінюють хутрові вироби візуально експерти по роботі з хутром VIP ломбарду «Новий Формат». Оцінка проводиться обов'язково у присутності кліента. Після чого експерт пропонує оціночну вартість. Якщо сума, запропонована експертом, влаштовує клієнта, укладення договору та подальша видача належних коштів займає до 10 хвилин. При цьому ми не стягуємо з суми виплат ні страхових внесків, ні комісійних, ні будь-яких інших типів утримання.

Оцінка у нас - завжди безкоштовна.

Для укладання договору необхідна наявність паспорта та коду ІНН власника майна.

Що впливає на оціночну вартість

Сума, яку ми можемо запропонувати вам, залежить від цінності хутра, його якості та стану, у тому числі довжини, густості, інших особливостей хутра, а також виготовлення та обробки виробів, його окрасу, а також від зносу ваших речей.

Терміни кредиту та відсотків за хутряні вироби

Кредитний договір ви можете заключити з нами на строк 1-25 днів. У разі виникнення необхідності ви маєте право продовжити договір кредиту.

Відсоткова ставка буде напряму залежати від суми, яка вам необхідна, а також вибраного вами терміну кредитування. Стандартною для хутряних виробів вважається ставка 0,9% на день.

Безпека зберігання

Наш ломбард гарантує кожному клієнту: ваші речі залишаться цілком і повністю збережені, ви їх заберете в тому самому стані, в якому віддавали нам до застави. VIP-ломбард «Новий Формат» за умовами договору гарантує повне збереження майна, ми уважно ставимося до умов зберігання: всі речі поміщаються в чохли, захищаючи предмети від будь-яких зовнішніх впливів. Відділення ломбарду у Дніпрі охороняється цілодобово.

Ми завжди готові запропонувати ще більше, ніж ви очікували. Наша репутація та якість сервісу - бездоганні!

Якщо у вас залишилися якісь питання, зателефонуйте нашим спеціалістам - ви отримаєте кваліфіковану відповідь та допомогу: + 38-067-631-40-98, + 38-099-509-11-11.