Хутряні вироби

                

Як проводиться оцінка

Наш ломбард приймає в якості закладу вироби з натурального хутра: жіночі та чоловічі шуби, полушубки, мехові куртки тощо.

Оцінюють мехові вироби візуально експертами по роботі з мехом VIP ломбарда «Новий Формат». Оцінка проводиться обов'язково в вашому розпорядженні. Після чого експерт пропонує оцінну вартість. Якщо сума, запропонована експертом, влаштовує клієнта, укладення договору та подальша видача належних коштів займає до 10 хвилин. При цьому ми не взимаем з суми виплат ні страхових внесків, ні комісійних, ні будь-яких інших типів утримання.

Оценка у нас - завжди безкоштовно.

Для укладання договору необхідна наявність паспорта та коду ІНН власника майна.

Що впливає на оціночну вартість

Сума, яку ми можемо запропонувати вам, залежить від цінностей механізму, його якості та стану, у тому числі довжини, густості, інших особливостей механіки, а також виготовлення та обробки виробів, його окрасу, а також від зносу ваших речей. < / p>

Сроки кредиту та відсотків за мехове виробництво

Кредитний договір ви можете заключити з нами на строк 1-25 днів. У разі виникнення необхідності ви маєте право продовжити договір кредиту.

Процентна ставка буде напряму залежати від суми, яка вам необхідна, а також вибраного вами терміну кредитування. Стандартной для меховых изделий вважається ставка 0,9% на день.

Безпека зберігання

Наша ломбард гарантує кожному клієнту: ваші речі залишиться цілком і повністю збережені, ви їх заберете в тому самому стані, в якому віддавали нам як залога. VIP-ломбард «Новий Формат» за умовами договору гарантує повну збереження майна, а тому ми уважно відношуємося до умов зберігання: всі речі поміщаються в чехли, захищаючи предмети від будь-яких зовнішніх впливів. Отделение ломбарда в Днепре охраняется круглосуточно.

Ми завжди готові запропонувати ще більше, ніж ви очікували. Наша репутація та якість сервісу - безукоризненні!

Якщо у вас залишилися якісь питання, зателефонуйте нашим спеціалістам - ви отримаєте кваліфікований відповідь та допомогу: + 38-067-631-40-98, + 38-099-509-11-11.