Дорогоцінне каміння

Оцінка дорогоцінних каменів здійснюється силами професійного експерта VIP ломбарди "Новий Формат" на візуальній основі, в обов'язковому порядку в присутності власника. Якщо сума, яку назовет экспертом, вас влаштовує, і у вас є всі необхідні документи (паспорт, ваш код ІНН, сертифікати або будь-яка інша документація на дорогоцінні камені), то договір і виплата повної суми готівкою буде випущено протягом 10 хвилин.

Оцінка в VIP ломбарде завжди безкоштовна.

Так само ми не вираховуємо з оцінної вартості ніяких виплат (страховок, комісій та іншого). Ви отримаєте 100% оціночної вартості, озвученной експертом.

Як визначається вартість каменю

Сума, яку називає оцінювач, залежить від таких параметрів:

 • цінність кам'яної, його ваги та розміру
 • якості огранки,
 • відтінка та чистота

  Також враховується наявність або відсутність пошкоджень, в тому числі, сколів і царапин.

  Сроки та проценти кредитування за заставу

  Для дорогоцінних каменів ми готові запропонувати стандартний термін кредитування - від 1 до 25 днів. При необхідності ви також можете оформити продовження договору.

  Процентні ставки ми завжди розраховуємо індивідуально. Ця цифра може залежати від терміну, на який ви хочете взяти кредитні кошти, а також суми. Стандартна для дорогоцінних каменів у нас вважається ставкою від 0,3% на добу.

  Безопасность зберігання дорогоцінних каменю

  За збереженням будь-яких виробів, які приймаються на зберігання в якості залога, ломбард повністю відповідає, що відображено в договорі. Драгоценные камені ми упаковываем і друкуємо в присутності власника, після чого відправляємо в спеціальну банківську комірку. Ми гарантированно повертаємо продукцію у тому вигляді, в якому отримали при оформленні кредиту під заставу. Отделение ломбарда охраняется 24 часа в сутки.

  Ми завжди готові зробити більше, ніж ви очікуєте! Репутація VIP ломбарда «Новий Формат» безупречна!

  Якщо вам потрібна якась інформація або залишилися питання, на них завжди відповідатиме наш досвідчений менеджер: + 38-067-631-40-98
  + 38-099-509-11-11