• ПН - ПТ 9.00 до 19.00
    СБ - НД 10.00 до 18.00
  • м. Дніпро
    пр. Дмитра Яворницького, 20

Дорогоцінне каміння

Дорогоцінне каміння

Оцінка дорогоцінних каменів здійснюється силами професійного експерта VIP ломбарду "Новий Формат" на візуальній основі, обов'язково в присутності власника. Якщо сума, названа експертом, вас влаштовує, і у вас є всі необхідні документи (паспорт, ваш код ІПН, сертифікати або будь-яка інша документація на дорогоцінні камені), то договір і виплата повної суми готівкою буде виконано протягом 10 хвилин.

Оцінка в VIP ломбарді завжди безкоштовна.

Ми не вираховуємо з оціночної вартості ніяких виплат (страховок, комісій та іншого). Ви отримаєте 100% оціночної вартості, названою експертом.

Як визначається вартість каменю

Сума, яку називає оцінювач, залежить від таких параметрів:

  • цінність каміння, його ваги та розміру
  • якості огранки,
  • відтінка та чистота

Також враховується наявність або відсутність пошкоджень, в тому числі, сколів і царапин.

Терміни та відсотки кредитування за заставу

Для дорогоцінних каменів ми готові запропонувати стандартний термін кредитування - до 365 днів. При необхідності ви також можете оформити продовження договору.

Відсоткові ставки ми завжди розраховуємо індивідуально. Ця цифра може залежати від терміну, на який ви хочете взяти кредитні кошти, а також суми. Стандартна для дорогоцінних каменів у нас вважається ставкою від 0,3% на добу.

Безпека зберігання дорогоцінних каменів

За збереженням будь-яких виробів, які приймаються на зберігання в якості застави, ломбард повністю відповідає, що відображено в договорі. Дорогоцінні каміння ми пакуємо в присутності власника, після чого відправляємо в спеціальну банківську комірку. Ми гарантовано повертаємо продукцію у тому вигляді, в якому отримали при оформленні кредиту під заставу. Відділення ломбарду охороняється 24 години на добу.

Ми завжди готові зробити більше, ніж ви очікуєте! Репутація VIP ломбарду «Новий Формат» бездоганна!

Якщо вам потрібна якась інформація або залишилися питання, на них завжди відповідатиме наш досвідчений менеджер: + 38-067-631-40-98
+ 38-099-509-11-11