• ПН - ПТ 10.00 до 16.00
    СБ 10.00 до 14.00
    НД вихідний
  • м. Дніпро
    пр. Дмитра Яворницького, 20

Спортінвентар

Спортінвентар

В якості застави в нашому ломбарді ви можете залишити широкий перелік спортивного інвентарю: бігові доріжки і різні тренажери, велосипеди гірські і шосейні, дошки для сноуборду, більярдні столи і т.д.

Оцінка спортивного інвентарю

Наші співробітники проводять огляд спортінвентарю в присутності власника. Для електроприладів визначають їх працездатність. Після цього визначається заставна вартість, тобто сума, яку ви можете отримати в кредит. Якщо вас влаштує ця сума, договір на отримання готівкового кредиту оформляється протягом 10 хвилин. Сума вам надається в касі готівкою в повному обсязі. Без будь-яких відрахувань.

Оцінка будь-яких предметів застави проводиться безкоштовно.

Щоб оформити кредитний договір, потрібен ваш паспорт та код ІПН.

Що визначає оцінну вартість?

При визначенні суми застави ми орієнтуємося на ринкову ціну аналогічних товарів з урахуванням марки і моделі обладнання, на знос (рік випуску, зовнішній стан), на технічну справність.

Можливі терміни і відсотки при кредитуванні

Терміни кредитування під заставу майна ви можете вибрати самі в межах до 365 днів. Якщо після закінчення терміну вам знадобиться продовжити договір, ви це зможете зробити без проблем.

Відсоткові ставки обговорюються при кожному кредитуванні індивідуально. При визначенні ставки ми орієнтуємося на суму і термін вашого кредиту, а також на стандартну ставку 0,9% на добу для спортінвентарю.

Безпека зберігання

Ми дбайливо зберігаємо будь-яке майно, яке ви віддали нам в якості застави. Протягом всього терміну застави ломбард несе повну відповідальність за збереження ваших речей, ми завжди повертаємо заставу в тому стані, в якому взяли. Репутація нашого ломбарду - бездоганна. А охорона - надійна і працює цілодобово.

Ми завжди робимо більше, ніж ви від нас очікували!

Бажаєте отримати більше інформації з питань кредитування, наші менеджери готові відповісти на ваші запитання: + 38-067-631-40-98, + 38-099-509-11-11.