• ПН - ПТ 9.00 до 19.00
    СБ - НД 10.00 до 18.00
  • м. Дніпро
    пр. Дмитра Яворницького, 20

Спортінвентар

Спортінвентар

В якості застави в нашому ломбарді ви можете залишити широкий перелік спортивного інвентарю: бігові доріжки і різні тренажери, велосипеди гірські і шосейні, дошки для сноуборду, більярдні столи і т.д.

Оцінка спортивного інвентарю

Наші співробітники проводять огляд спортінвентарю в присутності власника. Для електроприладів визначають їх працездатність. Після цього визначається заставна вартість, тобто сума, яку ви можете отримати в кредит. Якщо вас влаштує ця сума, договір на отримання готівкового кредиту оформляється протягом 10 хвилин. Сума вам надається в касі готівкою в повному обсязі. Без будь-яких відрахувань.

Оцінка будь-яких предметів застави проводиться безкоштовно.

Щоб оформити кредитний договір, потрібен ваш паспорт та код ІПН.

Що визначає оцінну вартість?

При визначенні суми застави ми орієнтуємося на ринкову ціну аналогічних товарів з урахуванням марки і моделі обладнання, на знос (рік випуску, зовнішній стан), на технічну справність.

Можливі терміни і відсотки при кредитуванні

Терміни кредитування під заставу майна ви можете вибрати самі в межах від 1 до 25 днів. Якщо після закінчення терміну вам знадобиться продовжити договір, ви це зможете зробити без проблем.

Відсоткові ставки обговорюються при кожному кредитуванні індивідуально. При визначенні ставки ми орієнтуємося на суму і термін вашого кредиту, а також на стандартну ставку 0,9% на добу для спортінвентарю.

Безпека зберігання

Ми дбайливо зберігаємо будь-яке майно, яке ви віддали нам в якості застави. Протягом всього терміну застави ломбард несе повну відповідальність за збереження ваших речей, ми завжди повертаємо заставу в тому стані, в якому взяли. Репутація нашого ломбарду - бездоганна. А охорона - надійна і працює цілодобово.

Ми завжди робимо більше, ніж ви від нас очікували!

Бажаєте отримати більше інформації з питань кредитування, наші менеджери готові відповісти на ваші запитання: + 38-067-631-40-98, + 38-099-509-11-11.