• ПН - ПТ 9.00 до 19.00
  СБ - НД 10.00 до 18.00
 • м. Дніпро
  пр. Дмитра Яворницького, 20

Комп’ютерна техніка, ноутбуки

Комп’ютерна техніка

Ви можете отримати кредит в VIP-ломбарді під заставу будь-якої комп'ютерної техніки: ноутбуки та комп'ютери, нетбуки та планшети, інші цифрові гаджети.

Як відбувається оцінка

Експертна оцінка стану вашої техніки здійснюється спеціалістами ломбарду обов'язково у вашій присутності. При цьому проводиться зовнішній огляд приладу, а також перевіряється його працездатність і наявність всіх важливих елементів, у тому числі, зарядного пристрою для портативних приладів, всіх шнурів для комп'ютера і т. Д.

Якщо клієнта влаштовує запропонована сума оцінки застави, оформлюється кредитний договір та видаються кошти в стислі терміни (не більше 10 хвилин). Ви отримаєте на руки 100% озвученої суми без яких-небудь зборів (страхових внесків, комісій і т. Д.).

Оцінка цифрової та комп'ютерної техніки у нас здійснюється безкоштовно.

Щоб кредит під заставу оформлявся відразу після оцінки, вам потрібно мати при собі:

 • Паспорт і код ІПН,
 • Документи на комп'ютерну техніку;
 • По можливості - упаковку.

Як визначається вартість техніки під заставу

Сума, яку назвав наш оцінювач, буде залежати від наступних параметрів:

 • Марка та модель продукту;
 • Рік випуску;
 • Зовнішній вигляд і стан;
 • Технічні характеристики;
 • Наявність документів, упаковки.

Термін кредитування під заставу та відсотки

Для комп'ютерної техніки ми готові запропонувати термін кредитного договору в межах до 365 днів. Якщо вам цього періоду мало, ви маєте право прийти і продовжити кредитний договір.

Відсоткові ставки в ломбарді розраховуються в кожному випадку індивідуально. Вони залежать від таких параметрів, як сума кредиту та необхідного терміну. Стандартне для кредитування під заставу комп'ютерної техніки в нашому ломбарді вважається ставкою від 0,9% на добу.

Безпека зберігання

Будь-яка продукція, яка була передана в заставу в VIP ломбард "Новий Формат", знаходиться під нашою відповідальністю. Ми гарантуємо збереження і недоторканність будь-яких виробів у заставі, ви отримаєте свою техніку в тому стані, в якому вона надається до застави. Для зберігання комп'ютерної техніки у нас є сейфова кімната. VIP ломбард у Дніпрі охороняє професійна служба охорони цілодобово.

Ми робимо більше, ніж ви очікували, звертайтеся! Наша репутація бездоганна.

Якщо у вас залишилися питання або потрібна якась додаткова інформація, досвідчений спеціаліст завжди готовий допомогти вам по телефону: + 38-067-631-40-98, +38 ( 099) 509-11-11.