Комп'ютерна техника

Ви можете придбати в ламбарді під заставу будь-якої комп'ютерної техніки: ноутбуки та комп'ютери, нетбуки та планшети, інші цифрові гаджети.

Як відбувається оцінка

Експертна оцінка стану вашої техніки здійснюється спеціалістами ламбарда обов'язково в вашому розпорядженні. При цьому проводиться зовнішній огляд приладу, а також перевіряється його роботоспособность і наявність всіх важливих елементів, у тому числі, зарядного пристрою для портативних приладів, всіх шнурів для комп'ютера і т. Д.

Якщо клієнт влаштує запропоновану оцінювачем суму, кредитний договір та надання необхідних коштів здійснюється в короткі терміни (не більше 10 хвилин). Ви отримаєте на руки 100% озвученої суми без яких-небудь зборів (страхових внесків, комісій і т. Д.).

Оцінка цифрової та комп'ютерної техніки у нас виробляють безкоштовно.

Щоб кредит під заставу оформлявся відразу після оцінки, вам потрібно мати при себе:

 • Паспорт і код ІНН,
 • Документи на комп'ютерну техніку;
 • По можливості - упаковку.

  Як визначається вартість техніки під заставу

  Сума, яку назвав наш оцінювач, буде залежати від наступних параметрів:

  • Марка та модель продукту;
  • Год випуску;
  • Внешний вид і стан;
  • Технические характеристики;
  • Наявність документів, упаковки.

   Сроки кредитования за залог і проценты

   Для комп'ютерної техніки ми готові запропонувати термін кредитного договору в межах 1-25 днів. Якщо окажеться, що вам цього періоду мало, ви маєте право прийти і продовжити кредитний договір.

   Процентні ставки в ломбард розраховуються в кожному випадку індивідуально. Вони залежать від таких параметрів, як сума кредиту та необхідного терміну. Стандартне для кредитування під заставу комп'ютерної техніки в нашому ломбарді вважається ставкою від 0,9% на добу.

   О безпеки хранения

   Будь-яка продукція, яка була передана в заставу в VIP ломбард "Новий Формат", знаходиться під нашою відповідальністю. Ми гарантуємо збереження і недоторканність будь-яких виробів у заставі, ви отримаєте свою техніку в тому стані, в якому здаються. Для хранения комп'ютерної техніки у нас є сейфова кімната. VIP ломбард в Днепре охраняется професійна служба круглих суток.

   Ми зробили ще більше, ніж ви очікували, звертайтеся! Наша репутація бездоганна.

   Якщо у вас залишилися питання або потрібна якась додаткова інформація, досвідчений спеціаліст завжди готовий допомогти вам по телефону: + 38-067-631-40-98, +38 ( 099) 509-11-11.