• ПН - ПТ 10.00 до 16.00
    СБ 10.00 до 14.00
    ВС выходной
  • г. Днепр
    пр. Дмитрия Яворницкого, 20

Поширені питання

Поширені питання

Що пропонує програма лояльності?

Програма лояльності - це можливість для наших клієнтів оформляти кредити на вигідних умовах (більш висока оціночна вартість, нижче відсоткова ставка). Ми цінуємо кожного клієнта і готові запропонувати участь у програмі незалежно від ваших фінансових можливостей.

Як ви визначаєте оціночну вартість?

Оцінку ваших виробів та цінностей, які ви пропонуєте нам як заставу, проводить досвідчений спеціаліст на місці у присутності кліента. В більшості випадків досить візуального огляду. Інколи вимагається перевірка працездатності або проба металу. Всі можливі маніпуляції з вашими речами виконуються у присутності кліента та за вашою згодою. Оцінка застави завжди проводиться безкоштовно.

Які документи потрібні для кредиту?

Вам знадобиться паспорт і ваш код ІНН. Це достатньо для оформлення кредиту в національній валюті. Якщо ви надаєте в заставу автомобіль, землю, нерухомість, то вам також будуть потрібні документи, що підтверджують власність, технічний паспорт, можливо, також документи дружини. З особливостями кредитування в подібних випадках детальніше можна дізнатися за телефонами: +38 (067)-631-40-98,
+38 099 509-11-11.

Скільки часу потрібно для отримання грошей?

При звичайному кредитуванні вся сума в національній валюті буде надана протягом 10 хвилин після узгодження заставної вартості. Без оформлення безлічі небажаних паперів. Швидко та зручно. У разі кредитування під заставу автомобіля, нерухомості, земельної ділянки термін оформлення документів може бути збільшений. При цьому ми обов'язково зробимо все, щоб ви витратили на отримання коштів якнайменше часу.

Що потрібно для отримання великої суми грошей?

Вам знадобиться надати заставу, що відповідає вартості ваших потреб. Це може бути автомобіль або нерухомість, мобільний телефон Iphone або Vertu, ювелірні вироби та антикваріат, комп'ютерна, відео- та фототехніка, хутряні вироби, рухоме майно та ін.

На який термін ви даєте кредит?

Ми готові надати вам кошти на термін до 365 днів. Якщо Ви зможете повернути кредит за цей період часу, існує можливість продовжити кредитний договір. Що робити, якщо я не зможу повернути в визначений термін всю суму? Якщо у вас немає можливості в термін, вказаний у договорі, повернути всю суму (кредит і відсотки за використання кредитних коштів), можна продовжити договір. Для цього Ви оплачуєте тільки відсотки та оформлююте перезаставу. Якщо у вас немає можливості своєчасно оплатити відсотки, то ваша застава буде зберігатися у нас протягом 7-14 днів, в цей період ви можете викупити заставу без штрафів. У випадку, коли власник не оплачує відсотки і не викупає в зазначений термін майно, воно стає нашою власністю. У цьому випадку вам не потрібно платити кредит і відсотки. А якщо я захочу погасити кредит достроково? Для дострокового погашення кредиту, будь ласка, повідомте менеджера за добу до вашого приходу про таке рішення по телефону. Ваші цінності зберігаються в банківських сейфах, і після вашого приходу менеджер не зможе швидко повернути вам заставу, якщо ви не поставите його до відома про таку необхідність заздалегідь.

Де ви зберігаєте речі, залишені в заставу?

Ми несемо відповідальність за збереження будь-якого заставного майна і гарантуємо повернення його в тому стані, в якому воно поступило до нас. А тому дуже дбайливо відносимося до зберігання застави. Коштовності, швейцарські годинники, ювелірні прикраси ми зберігаємо в банківських скриньках. Для хутряних виробів у нас є спеціально провітрюване приміщення, а самі вироби знаходяться при цьому в спеціальних чохлах. Для комп'ютерної техніки, антикваріату, фото- та відеотехніки, інших виробів є спеціальна кімната-сейф. Автомобілі знаходяться на нашій власній охороняємій автостоянці. Якщо я погашу заборгованість раніше, ви перерахуєте відсотки? Так обов'язково Система начислення відсотків у нашому ломбарді проста і зрозуміла. Нараховуються відсотки за фактичні дні використання кредитними засобами. А тому, якщо за договором, укладеного на 365 днів ви готові повернути кошти вже через 15 днів, не чекайте нічого. Приходьте та викупайте заставу вигідно, з урахуванням відсотків всього за 15 днів, тобто за період, протягом якого ви реально користувалися кредитом.

Чи існує гарантійний термін зберігання застави?

Так, ми гарантовано зберігаємо заставу після того, як закінчився договір, певний час. В залежності від типу майна цей термін складає від 5 до 30 днів. Уточнити гарантований термін зберігання можна у менеджера. Може хтось інший отримає моє заставлене майно? Отримати заставне майно після оплати кредиту (тіла і відсотків) може тільки та людина, на який був оформлений договір. Третя особа може отримати вашу заставу тільки у випадку оформлення нотаріально завіреної довіреності.

Які гарантії ви даєте клієнтам?

Ми несемо у відповідності за договором повну відповідальність за збереження ваших речей, що знаходяться у нас в заставі. Ломбард гарантує бережливе зберігання майна. Також ми несемо відповідальність за точність оцінки та кваліфікації співробітників, які її проводять. І, звичайно ж, гарантуємо кожному клієнту повну конфіденційність.

Як взагалі з'явилося кредитування через ломбарди?

Ломбарди з'явилися дуже давно, історія цього виду кредитування починається в XV столітті, перші ломбарди в той час з'явилися в Франції. В принципі кредитування під заставу нерухомості в усі часи користувалося популярністю. Застава у вигляді золота, предметів розкоші, дорогоцінних каменів активно застосовувала церква. А французькі підприємці (лихварі), які також займалися кредитуванням, підхопили ідею заставного кредитування та почали активно використовувати його в самих різних випадках. Перші лихварі, які займалися таким видом кредитування, були вихідцями з Ломбардії, від цієї назви і надійшло сучасне слово «ломбард». В ті далекі часи діяльність ломбардів практично не відрізнялася від сучасних послуг. Перший час коштовності в ломбарди надавали, так звані, благодійні товариства. Потому, вже в 16 столітті, з'явилися муніципальні ломбарди, які займалися, в тому числі, кредитуванням населення, послуга називалася "соціальна підтримка населення".