• ПН - ПТ 9.00 до 19.00
    СБ - ВС 10.00 до 18.00
  • г. Днепр
    пр. Дмитрия Яворницкого, 20

Поширені питання

Поширені питання

Що пропонує програму лояльності?

Програма лояльності - це можливість для наших клієнтів оформляти кредити на вигідних умовах (вище оцінну вартість, нижче процентна ставка). Ми цінуємо кожного клієнта і готові запропонувати участь у програмі незалежно від ваших фінансових можливостей.

Як ви визначаєте залогову ціну?

Оцінку ваших виробів та цінностей, які ви пропонуєте нам як заставу, проводить досвідчений спеціаліст на місці у вашому присутності. В більшості випадків досить візуального огляду. Інколи вимагається перевірка працездатності або проба металу. Всі можливі маніпуляції з вашими речами виробляються у вашому присутності та з вашим згодою. Оцінка залога завжди проводиться безкоштовно.

Які документи потрібні для кредиту?

Вам знадобиться паспорт і ваш код ІНН. Це достатньо для оформлення кредиту в національній валюті. Якщо ви надаєте в заставу автомобіль, землю, нерухомість, то вам також будуть потрібні документи, що підтверджують власність, технічний паспорт, можливо, також документи другої подруги. Особливості кредитування в подібних випадках точно по телефону: +38 096 999-01-01,
+38 099 509-11-11.

Скільки часу потрібно для отримання грошей?

При звичайному кредитуванні вся сума в національній валюті буде надана протягом 10 хвилин після узгодження залогової вартості. Без оформлення безлічі небажаних паперів. Швидко та зручно. У разі кредитування під заставу автомобіля, нерухомості, земельної ділянки термін оформлення документів може бути збільшений. При цьому ми обов'язково зробимо все, щоб ви витратили на отримання коштів якнайменше часу.

Що потрібно для отримання великої суми готівкових?

Вам знадобиться надати залог, що відповідає вартості вашим потребам. Це може бути автомобіль або нерухомість, мобільний телефон Iphone або Vertu, ювелірні вироби та антикваріат, комп'ютерна, відео- фототехніка, хутряні вироби, рухоме майно та ін.

На який термін ви даєте кредит?

Ми готові надати вам кошти на строк від 1 до 25 днів. Якщо вам не зможете повернути кредит за цей період часу, існує можливість продовжити кредитний договір. Що робити, якщо я не зможу повернути в строк всю суму? Якщо у вас немає можливості в термін, вказаний у договорі, повернути всю суму (кредит і проценти за використання кредитних коштів), можна продовжити договір. Для цього Ви оплачуєте тільки проценти та оформлююте перезалог. Якщо у вас немає можливості своєчасно оплатити проценти, то ваш застава буде зберігатися у нас протягом 7-14 днів, в цей період ви можете викупити заставу без штрафів. У випадку, коли власник не оплачує проценти і не викупає в зазначені строки майно, воно стає нашою власністю. У цьому випадку вам не потрібно видаляти кредит і проценти. А якщо я захочу погасити кредит достроково? Для дострокового погашення кредиту, будь ласка, повідомте менеджера за добу до вашого приходу про таке рішення по телефону. Ваші цінності зберігаються в банківських сейфах і сейфах, і після вашого приходу менеджер не зможе швидко повернути вам заставу, якщо ви не поставите його до відома про таку необхідність заздалегідь.

Де ви зберігаєте речі, залишені в заставу?

Ми несемо відповідальність за збереження будь-якого залогового майна і гарантуємо повернення його в тому стані, в якому він поступив до нас. А тому дуже бережно відносимося до зберігання залогів. Коштовності, швейцарські годинники, ювелірні прикраси ми зберігаємо в банківських ящиках. Для хутрянив виробів у нас є спеціально провітрюване приміщення, а самі вироби знаходяться при цьому в спеціальних чохлах. Для комп'ютерної техніки, антикваріату, фото- та відеотехніки, інших виробів є спеціальна кімната-сейф. Автомобілі знаходяться на нашій власній охороняємій автостоянці. Якщо я погашу заборгованість раніше, ви перерахуєте проценти? Так обов'язково Система начислення процентів у нашому ломбарді в Дніпрі проста і зрозуміла. Нараховуються проценти за фактичні дні використання кредитними засобами. А тому, якщо за договором, укладеного на 25 днів ви готові повернути кошти вже через 15 днів, не чекайте нічого. Приходите і викупайте залог вигідно, з урахуванням процентів всього за 15 днів, тобто за період, протягом якого ви реально користувалися кредитом.

Чи існує гарантійний термін зберігання застави?

Так, ми гарантовано зберігаємо заставу після того, як закінчився договір, певний час. В залежності від типу майна цей термін складає від 5 до 30 днів. Уточнити терміни зберігання менеджера. Може хтось інший отримає моє заставлене майно? Отримати заставне майно після оплати кредиту (тіла і відсотків) може тільки та людина, на який був оформлений договір. Третя особа може отримати ваш залог тільки у випадку оформлення нотаріально завіреної довіреності.

Які гарантії ви даєте клієнтам?

Ми несемо у відповідності зі договором повну відповідальність за збереження ваших речей, що знаходяться у нас в заставці. Ломбард гарантує бережливе зберігання майна. Також ми несемо відповідальність за точність оцінки та кваліфікації співробітників, які її проводять. І, звичайно ж, гарантуємо кожному клієнту повну конфіденційність.

Як взагалі з'явилося кредитування через ломбарди?

Ломбарди з'явилися дуже давно, історія цього виду кредитування починається в XV столітті, перші ломбарди в той час з'явилися в Франції. В принципі кредитування під заставу нерухомості в усі часи користувалося популярністю. Залог у вигляді золота, предметів розкоші, дорогоцінних каменів активно застосовував церкву. А французькі підприємці (лихварі), які також займалися кредитуванням, підхопили ідею залогового кредитування та почали активно використовувати його в самих різних випадках. Перші лихварі, які займалися таким видом кредитування, були вихідцями з Ломбардії, від цієї назви і послав сучасний слово «ломбард». В ті далекі часи діяльність ломбардів практично не відрізнялася від сучасних послуг. Перше час кошти в ломбардах закладували, так звані, благодійні товариства. Потому, вже в 16 столітті, з'явилися муніципальні ломбарди, які займалися, в тому числі, кредитуванням населення, послуга називалася "соціальна підтримка населення".