Поширені питання

Що пропонує програму лояльності?

Програма лояльності - це можливість для наших клієнтів оформляти кредити на вигідних умовах (вище оцінну вартість, нижче процентна ставка). Ми цінуємо кожного клієнта і готові запропонувати участь у програмі незалежно від ваших фінансових можливостей.

Як ви визначаєте залогову ціну?

Оцінку ваших виробів та цінностей, які ви пропонуєте нам як заставу, проводить досвідчений спеціаліст на місці у вашому присутності. В більшості випадків досить візуального огляду. Інколи вимагається перевірка роботоспособності або проба металла. Всі можливі маніпуляції з вашими речами виробляються у вашому присутності та з вашим згодою. Оцінка залога завжди проводиться безкоштовно.

Які документи потрібні для кредиту?

Вам понадобиться паспорт і ваш код ІНН. Це достатньо для оформлення кредиту в національній валюті. Якщо ви надаєте в заставу автомобіль, землю, нерухомість, то вам також будуть потрібні документи, що підтверджують власність, технічний паспорт, можливо, також документи другої подруги. Особливості кредитування в подібних випадках точно по телефону: +38 096 999-01-01,
+38 099 509-11-11.

Скільки часу потрібно для отримання грошей?

При звичайному кредитованні вся сума в національній валюті буде надана протягом 10 хвилин після узгодження залогової вартості. Без оформлення безлічі небажаних паперів. Быстро и удобно. У разі кредитування під заставу автомобіля, нерухомості, земельного ділянки термін оформлення документів може бути збільшений. При цьому ми обов'язково зробимо все, щоб ви витратили на отримання коштів якнайменше часу.

Що потрібно для отримання великої суми готівкових?

Вам понадобиться предоставити залог, що відповідає вартості вашим потребам. Це може бути автомобіль або нерухомість, мобільний телефон Iphone або Vertu, ювелірні вироби та антикваріат, комп'ютерна, відео- фототехніка, мехові вироби, рухоме майно та ін.

На який термін ви даєте кредит?

Ми готові надати вам кошти на строк від 1 до 25 днів. Якщо вам не сумеете повернути кредит за цей період часу, існує можливість продовжити кредитний договір.

Що робити, якщо я не зможу повернути в строк всю суму?
Якщо у вас немає можливості в термін, вказаний у договорі, повернути всю суму (кредит і проценти за використання кредитних коштів), можна продовжити договір. Для цього совершается оплата только процентов и оформляется перезалоги. Якщо у вас немає можливості своєчасно оплатити проценти, то ваш застава буде зберігатися у нас протягом 7-14 днів, в цей період ви можете викупити заставу без штрафів. У випадку, коли власник не оплачує проценти і не викупає в зазначені строки імущество, воно стає нашою власністю. У цьому випадку вам не потрібно видаляти кредит і проценти.

А якщо я захочу погасити кредит досрочно?
Для дострокового погашення кредиту, будь ласка, повідомте менеджера за сутки до вашого приходу про таке рішення по телефону. Ваші цінності зберігаються в банківських сейфах і сейфах, і після вашого приходу менеджер не зможе швидко повернути вам заставу, якщо ви не поставите його в відомості про таку необхідність заранее.

Де ви зберігаєте речі, залишені в заставу?

Ми несемо відповідальність за збереження будь-якого залогового майна і гарантуємо повернення його в тому стані, в якому він поступив до нас. А тому дуже бережно относимся до методів хранения залогів. Драгоценности, швейцарські годинники, ювелірні прикраси ми зберігаємо в банківських ящиках. Для мехових виробів у нас є спеціально провітрюване приміщення, а самі вироби знаходяться при цьому в спеціальних чехлах. Для комп'ютерної техніки, антикваріату, фото- та відеотехніки, інших виробів є спеціальна кімната-сейф. Автомобілі знаходяться на нашій власній охраняемой автостоянці.

Якщо я погашу заборгованість раніше, ви перерахуєте проценти?
Да обов'язково Система начислення процентів у нашому ломбарді в Дніпрі проста і зрозуміла. Начисляются проценты за фактичні дні використання кредитними засобами. А тому, якщо за договором, укладеного на 25 днів ви готові повернути кошти вже через 15 днів, не чекайте нічого. Приходите і викупайте залог вигідно, з урахуванням процентів всього за 15 днів, тобто за період, протягом якого ви реально користувалися кредитом.

Чи існує гарантійний термін зберігання застави?

Так, ми гарантированно зберігаємо заставу після того, як закінчився договір, певний час. В залежності від типу імущества цей термін складає від 5 до 30 днів. Уточнити терміни зберігання менеджера.

Може хтось інший отримає моє заставлене майно?
Получить залоговое имущество после оплаты кредита (тела и процентов) может только тот человек, на который был оформлен договор. Третя особа може отримати ваш залог тільки у випадку оформлення нотаріально завіреної довіреності.

Які гарантії ви даєте клієнтам?

Ми несемо у відповідності зі договором повну відповідальність за збереження ваших речей, що знаходяться у нас в заставці. Ломбард гарантує бережное зберігання майна. Також ми несемо відповідальність за точність оцінки та кваліфікації співробітників, які її проводять. І, звичайно ж, гарантуємо кожному клієнту повну конфіденційність.

Як взагалі з'явилося кредитування через ломбарди?

Ломбарди з'явилися дуже давно, історія цього виду кредитування починається в XV столітті, перші ломбарди в той час з'явилися в Франції. В принципі кредитування під заставу нерухомості в усі часи користувалося популярністю. Залог у вигляді золота, предметів розкоші, дорогоцінних каменів активно застосовував церкву. А французькі підприємці (ростовщики), які також займалися кредитуванням, підхопили ідею залогового кредитування та почали активно використовувати його в самих різних випадках. Перші ростовщики, які займалися таким видом кредитування, були вихідцями з Ломбардії, від цієї назви і послав сучасний слово «ломбард». В ті далекі часи діяльність ломбардів практично не відрізнялася від сучасних послуг. Перше час кошти в ломбардах вкладивали, так звані, благодійні товариства. Потому, вже в 16 столітті, з'явилися муніципальні ламбарди, які займалися, в тому числі, кредитуванням населення, услуга називалася "соціальна підтримка населення".

Який у вас графік роботи?

На адресу пр. Д.Яворницького, 20 ми працюємо щодня без вихідних з 9:00 до 19:00.
E-mail: viplombard.km@gmail.com
Ми гордимся нашою бездоганною репутацією!
Ми робимо більше, ніж очікуєте!

Якщо вам потрібна додаткова інформація, ви завжди можете зв'язатися з нашими менеджерами за тел .: + 38-067-631-40-98, +38 099 509-11-11.