• ПН - ПТ 9.00 до 19.00
  СБ - НД 10.00 до 18.00
 • м. Дніпро
  пр. Дмитра Яворницького, 20
 • Купуємо золото

  за високими цінами.

 • Автоломбард Дніпро

  Висока вартість оцінки,
  процентна ставка
  від 3% на місяць

 • Ломбард годинників №1
  у Дніпрі

VIP Ломбард Дніпро - Гроші є завжди!!!

Ми приймаємо широкий спектр предметів до застави: від мобільних телефонів до яхт,від золота до антикварний виробів, від велосипеда до автівки та крупної сільскогосподарської техніки.

VIP Ломбард Дніпро

VIP Ломбард Дніпро "Новий Формат"

Наше відділення VIP Ломбард Дніпро, яке входить в національну мережа ломбардів, завжди пропонує своїм клієнтам найвигідніші та сучасні послуги на ринку ломбардного кредитування.

Ми можемо Вам запропонувати кредит готівкою в Дніпрі, під заставу золота, техніки, срібла, платини, дорогоцінного каміння, нерухомості, автомобіля, земельних ділянок, яхт і т.д. Якщо Ви хочете взяти гроші в борг у Дніпрі, то завжди можете звертатися у Ломбард "Новий Формат", і можете бути впевнені, ми запропонуємо кращі ціни на золото, срібло, платину та будь-які інші предмети розкоші.

Якщо Ви вирішили продати ювелірні прикраси, коштовне каміння, золото, платину, срібло, приходьте до нас, ми запропонуємо справедливу ціну за Ваш товар. Хочемо зазначити, жодна скупка золота Дніпро не платить справедливу ціну, всі вироби оцінюються як лом золота, срібла і т.д. Тому приходьте до нас і переконаєтеся, у нас найкращі ціни на золото у Дніпрі.

Детальніше

Наши Акції

Діючи знижки та акціїні пропозиції

Ми завжди робимо більше, ніж ви очікуєте!!!