• ПН - ПТ 10.00 до 16.00
  СБ 10.00 до 14.00
  НД вихідний
 • м. Дніпро
  пр. Дмитра Яворницького, 20

Фото-відео техніка

Фото-відео техніка

Експертиза фото та відеотехніки, яку замовник бажає здати до ломбарду під заставу, проводиться в присутності клієнта. Після візуального огляду та перевірці працездатності експертом ломбарду визначається ціна.

Оцінка будь-якої техніки в нашому ломбарді завжди безкоштовна.

Далі - все залежить від вас. Якщо ви погоджуєтесь з запропонованою сумою і не забули взяти з собою документи (паспорт, код ІПН, документи на техніку та, якщо наявний у наявності, упаковка від неї), протягом 10 хвилин буде складено договір, а відразу після його підписання, Вам буде видана вся сума кредиту готівкою.

Ми не утримуємо від суми кредиту жодних зборів та страховок. Ви отримуєте 100% суми на руки - швидко і просто!

Вартість застави: від чого вона залежить?

При оформленні кредиту під заставу фотоапарата або відеокамери оцінювач враховує:
Марку виробника та модель техніки;

 • Рік випуску продукції;
 • Технічний стан;
 • Відсутність візуальних дефектів (сколи, тріщини, подряпини корпусу та ін.);
 • Наявність документів та упаковки.

Строки кредиту та відсотки для фото та відео техніки

Термін кредитного договору у нас стандартний, залежно від ваших бажань він може складати до 365 днів. Якщо з'явиться необхідність збільшити термін кредиту, ми завжди готові його продовжити.

Відсоткова ставка буде розрахована, виходячи з суми, яку ви берете при оформленні кредитування за заставу, а також терміни, зареєстровані в договорі. Базова (стандартна) кредитна ставка для застави фото- та відеотехники складає 0,9% на добу.

Безпека зберігання

Якщо ви здаєте в VIP ломбард «Новий Формат» будь-яку техніку або інші цінності, ви можете бути на 100% впевнені - звернувшись, ви отримаєте товар у тому стані, в якому віддавалися в заставу. Всю техніку ми зберігаємо в сейфовій кімнаті, сам ломбард охороняється професійно в режимі 24/7. Ми несемо повну відповідальність за збереження будь-яких предметів застави.

VIP ломбард «Новий Формат» - ми робимо більше, ніж ви очікували! Репутація - бездоганна: швидко, професійно, вигідно.

Хочеш дізнатись більше або задати будь-яке питання нашим спеціалістам, зателефонуйте: + 38-067-631-40-98, +38 (099) 509-11-11.