Фото-відео техніка

Експертиза фото та відеотехніки, яку замовник бажає здавати в ламбарську заставу, проводиться в присутності клієнта. Візуально та при перевірці роботоспособности експертом ломбарда визначається оцінювальна ціна.

Оцінка будь-якої техніки в нашому ломбарді завжди безкоштовна.

Далі - все залежить від вас. Якщо ви погоджуєтесь з запропонованою сумою і не забули взяти з собою документи (паспорт, код ІНН, документи на техніку та, якщо наявний у наявності, упаковка від неї), протягом 10 хвилин буде складено договір, а відразу після того, як ви його подпишете, видана вам вся сума кредиту в нагоді.

Ми не вичитуємо суми кредиту під заставу страхових внесків, ні будь-яких комісійних відсотків. Ви отримуєте 100% суми на руки - швидко і просто!

Стоимость залога: від чого вона залежить від фото та відео техніки?

При оформленні в заставці фотоапарата або відеокамери оцінювач враховує: • Марку виробника та модель техніки;

 • Год випуску продукції;
 • Техническое состояние;
 • Відсутність візуальних дефектів (сколи, трещини, царапини корпусу та ін.);
 • Наявність документів та упаковки.

  Сроки кредиту та проценти для фото та відео

  Термін кредитного договору у нас стандартний, залежно від ваших бажань він може складати від 1 до 25 днів. Якщо з'явиться необхідність збільшити термін кредиту, ми завжди готові його продовжити.

  Процентна ставка буде розрахована, виходячи з суми, яку ви берете при оформленні кредитування за заставу, а також терміни, зареєстровані в договорі. Базовая (стандартная) кредитная ставка для залога в виде фото- и видеотехники складає 0,9% на добу.

  Безпека зберігання

  Якщо ви здаєте в VIP ломбард «Новий Формат» любую техніку або інші цінності, ви можете бути на 100% впевнені - звернувшись, ви отримаєте товар у тому стані, в якому віддавалися в заставу. Аппаратуру ми зберігаємо в сейфовій кімнаті, сам ломбард охороняється професійно в режимі 24/7. Ми несемо повну відповідальність за збереження будь-яких заслуг.

  VIP ломбард «Новий Формат» - ми робимо більше, ніж ви з нас очікували! Репутація - безупречна: швидко, професійно, вигідно.

  Хочеш дізнатись більше або задавати будь-які питання нашим спеціалістам, зателефонуйте: + 38-067-631-40-98, +38 (099) 509-11-11.