• ПН - ПТ 9.00 до 19.00
    СБ - НД 10.00 до 18.00
  • м. Дніпро
    пр. Дмитра Яворницького, 20

Телефони та смартфони

Телефони та смартфони

У нас ви завжди можете здати в ломбард для отримання швидкого кредиту мобільні телефони та смартфони: Iphone, Samsung, Meizu та інші.

Як відбувається оцінка

Оцінюється мобільний телефон силами експертів VIP ломбарду. Для цього проводиться візуальне вивчення стану телефону, а також перевірка працездатності, яка ніяк не впливає на стан і подальшу роботу телефону. Далі експерт озвучує можливу суму кредиту. Якщо ви погоджуєтесь з його рішенням, то договір буде оформлений протягом 10 хвилин, після чого ви одразу отримаєте всю суму в національній валюті. Ми не утримуємо ніяких відрахувань (комісійні, страхування та інше) Від оціночної вартості, видаємо 100% суми готівкою на руки.

Оцінка мобільних телефонів у нас - абсолютно безкоштовна.

Щоб отримати гроші безпосередньо після проведення оцінки, не забувайте, крім самого телефону, взяти з собою власний паспорт, код ІНН, паспорт та будь-які наявні документи на телефон, його упаковка, якщо вона є в наявності.

Як визначити оціночну вартість телефону

Сума, яку називає оцінювач після вивчення вашого мобільного телефону Iphone, Samsung, Meizu або будь-якого іншого, залежить від таких параметрів:

  • Виробник і модель мобільного телефону
  • Рік випуску та зовнішнього вигляду
  • технічний стан пристрою;
  • Наявність документів та упаковки.

Терміни кредитування під заставу телефону та відсоткова ставка

Ви можете оформити кредит на будь-який зручний термін від 1 до 25 днів. Якщо станеться, що ви не встигаєте викупити заставу, договір кредиту можна буде продовжити.

Відсоткова ставка для мобільних телефонів преміум класу розраховується індивідуально на підставі суми і заявленої власником телефона терміну, в який він зобов'язується повернути кредит. Стандартною (базовою) ставкою для кредитування під заставу телефону Ми вважаємо 0,9% на добу.

Безпека зберігання

Ви можете бути впевнені, що після повернення коштів ви отримаєте свій мобільний телефон у тому стані, в якому ви його здали до ломбарду. Ми бережливо зберігаємо ваші пристрої, гарантуємо їх 100% збереження, для чого використовується спеціальна безпечна кімната, а сам ломбард знаходиться під охороною в режимі 24/7.

Ми вміємо приємно дивувати і робимо більше, ніж очікуєте! Репутація VIP ломбарду «Новий формат» - бездоганна!

залишилися питання Дзвоніть нашим менеджерам: + 38-067-631-40-98, + 38-099-509-11-11.