• ПН - ПТ 9.00 до 19.00
    СБ - НД 10.00 до 18.00
  • м. Дніпро
    пр. Дмитра Яворницького, 20

Телефони та смартфони

Телефони та смартфони

У нас ви завжди можете здати в ломбард для отримання швидкого кредиту мобільні телефони та смартфони: Iphone, Samsung, Meizu та інші.

Як відбувається оцінка

Оцінюється мобільний телефон силами експертів VIP ломбарду. Для цього проводиться візуальне вивчення стану телефону, а також перевірка працездатності, яка ніяк не впливає на стан і подальшу роботу телефону. Далі експерт озвучує можливу суму кредиту. Якщо ви погоджуєтесь з його рішенням, то договір буде оформлений протягом 10 хвилин, після чого ви одразу отримаєте всю суму в національній валюті. Ми не утримуємо ніяких відрахувань (комісійні, страхування та інше) Від оціночної вартості, видаємо 100% суми готівкою на руки.

Оцінка мобільних телефонів у нас - абсолютно безкоштовна.

Щоб отримати гроші безпосередньо після проведення оцінки, не забувайте, крім самого телефону, взяти з собою власний паспорт, код ІПН, паспорт та будь-які наявні документи на телефон, його упаковка, якщо вона є в наявності.

Як визначити оціночну вартість телефону

Сума, яку називає оцінювач після вивчення вашого мобільного телефону Iphone, Samsung, Meizu або будь-якого іншого, залежить від таких параметрів:

  • Виробник і модель мобільного телефону
  • Рік випуску та зовнішнього вигляду
  • технічний стан пристрою;
  • Наявність документів та упаковки.

Терміни кредитування під заставу телефону та відсоткова ставка

Ви можете оформити кредит на будь-який зручний термін до 365 днів. Якщо станеться, що ви не встигаєте викупити заставу, договір кредиту можна буде продовжити.

Відсоткова ставка для мобільних телефонів преміум класу розраховується індивідуально на підставі суми і заявленої власником телефона терміну, в який він зобов'язується повернути кредит. Стандартною (базовою) ставкою для кредитування під заставу телефону Ми вважаємо 0,9% на добу.

Безпека зберігання

Ви можете бути впевнені, що після повернення коштів ви отримаєте свій мобільний телефон у тому стані, в якому ви його здали до ломбарду. Ми бережливо зберігаємо ваші пристрої, гарантуємо їх 100% збереження, для чого використовується спеціальна безпечна кімната, а сам ломбард знаходиться під охороною в режимі 24/7.

Ми вміємо приємно дивувати і робимо більше, ніж очікуєте! Репутація VIP ломбарду «Новий формат» - бездоганна!

залишилися питання Дзвоніть нашим менеджерам: + 38-067-631-40-98, + 38-099-509-11-11.