Телефони та смартфони

У нас ви завжди можете здати в ломбард для отримання швидкого кредиту мобільні телефони та смартфони: Iphone, Samsung, Meizu та інші.

Як відбувається оцінка

Оцінюється мобільний телефон силами експертів VIP ломбарда. Для цього проводиться візуальне вивчення стану телефону, а також перевірка роботоспособности, яка ніяк не впливає на стан і подальшу роботу телефону. Далі оцінювач озвучує можливу суму кредиту. Якщо ви погоджуєтесь з його рішенням, то договір буде оформлений протягом 10 хвилин, після чого ви одразу отримаєте всю суму в національній валюті. Ми не виробляємо ніяких відрахувань (комісійні, страхування та пр.) Від оцінної вартості, виділяємо 100% суми на руки.

Оцінка мобільних телефонів у нас - абсолютно безкоштовна.

Щоб отримати гроші безпосередньо після проведення оцінки, не забувайте, крім самого телефону, взяти з собою також власний паспорт, код ІНН, паспорт та будь-які наявні документи на телефон, його упаковка, якщо вона наявна в наявності.

Як визначити оціночну вартість телефону

Сума, яку називає оцінювач після вивчення вашого мобільного телефону Iphone, Samsung, Meizu або будь-якого іншого, залежить від таких параметрів:

 • Виробник і модель мобільного телефону
 • Год випуску та зовнішнього вигляду
 • технічне стан пристрою;
 • Наявність документів та упаковки.

  Сроки кредитування під заставу телефону та процентів

  Ви можете оформляти кредит на будь-який зручний термін в межах 25 днів. Якщо окажется, что вы не успеваете выкупить залог, договор кредита можно будет продлить.

  Процентна ставка для мобільних телефонів преміум класу розраховується в кожній події індивідуально на підставі суми і заявленої власником телефона терміну, в який він зобов'язується повернути кредит. Стандартной (базовой) ставкой для кредитования за лот телефона Ми считаем 0,9% на добу.

  Безпека зберігання

  Ви можете бути впевнені, що після повернення коштів ви отримаєте свій мобільний телефон у тому стані, в якому ви його в ломбард сдали. Ми бережно храним ваши пристрои, гарантуємо їх 100% збереження, для чого використовується спеціальна безпечна кімната, а сам ломбард знаходиться під охраною в режимі 24/7.

  Ми вміємо приємно дивувати і робимо більше, ніж очікуєте! Репутація VIP ломбарда «Новий формат» - безупречна!

  залишилися питання Звоните нашим менеджерам: + 38-067-631-40-98, + 38-099-509-11-11.