Ювелірні вироби

Експерт-ювелір виробляє об'єктивну та грамотну оцінку будь-яких ювелірних виробів та ювелірних виробів, які ви готові надати в заставу. Производится оценка обязательно в присутствии владельца. Проба металла визначається на основі пробного клейма, після чого підтверджується за допомогою особливих реактивів, повністю безпечних для стану та зовнішнього вигляду вашої вироби. Ми гарантуємо повну збереження продукту, яке ви надаєте на оцінку.

Оцінка в VIP ломбард «Новий Формат» - абсолютно безкоштовна.

Якщо ви встановили суму, яку ми готові запропонувати за виріб, який ви готові до здачі в лампочку під заставу, договір і 100% пропонованої вами суми готівкові будуть готові протягом 10 хвилин.

Ви отримаєте 100% суми на руки: без страхових, комісійних, будь-яких інших зборів та відчислень!

Для оформлення кредиту в ламбарді вам потрібно мати при собі паспорт, код ІНН, бажано - документи (сертифікат або паспорт) на дорогоцінний товар.

Що впливає на залогову ціну?

Сума, яку ми можемо запропонувати вам для кредитування під заставу виробів з дорогоцінних металів, залежить від наступних параметрів:

 • Вага та актуальна ціна золота (у VIP ломбард "Новий Формат" ціни завжди об'єктивні);
 • Наявність та вартість дорогоцінних каменю або інших драгметаллов;
 • Загальний стан та зовнішній вигляд товару;
 • На наявність документів на виріб

  Сроки кредиту та відсотків

  Термін кредитування під заставу у випадку, якщо ви додали в ломбард золота або деяких інших цінних предметів, становить від 1 до 25 днів. Если потребуется, договор можно будет пролонгировать.

  Процентну ставку ми завжди визначаємо індивідуально, залежно від терміну, на який вам потрібні кошти, а також суми кредиту. Стандартна в ломбарде для кредитування під залог золота вважається ставкою від 0,3% на день.

  Безпека зберігання

  За повну збереження будь-яких предметів та предметів, які були прийняті в заставу, наш ломбард несе повну відповідальність. Драгоценности зберігаються в нашій банківській комірці. Ломбард гарантує, що Ви отримаєте Ваші цінності в тому стані, в якому Ви їх передали. Наше відділення ломбарда в Днепре круглі сутки під професійну охрану.

  Обращайтесь в наш ломбард. Ми делаем для вас еще больше, чем вы ожидали! Наша репутація - безупречна!

  Якщо у вас виникли питання або вам потрібно більше інформації, зателефонуйте нашим спеціалістам: + 38-067-631-40-98, +38 (099) 509-11-11.