• ПН - ПТ 10.00 до 16.00
  СБ 10.00 до 14.00
  НД вихідний
 • м. Дніпро
  пр. Дмитра Яворницького, 20

Ювелірні вироби

Ювелірні вироби

Експерт-ювелір виробляє об'єктивну та грамотну оцінку будь-яких ювелірних виробів, які ви готові надати до застави. Проводиться оцінка обов'язково в присутності власника. Проба металу визначається на основі пробного клейма, після чого підтверджується за допомогою особливих реактивів, повністю безпечних для стану та зовнішнього вигляду вашої ювелірної прикраси. Ми гарантуємо збереження продукту, яке ви надаєте на оцінку.

Оцінка в VIP ломбарді «Новий Формат» - абсолютно безкоштовна та безпечна процедура.

Якщо ви згодні з сумою, яку ми готові запропонувати за виріб, вже протягом 10 хвилин Ви зможете отримати усю суму готівкою.

Ви отримаєте 100% суми на руки: без страхових, комісійних, будь-яких інших зборів та утримань!

 • Ваш паспорт та код ІПН;
 • Сертифікат та інші документи (якщо є в наявності);

Що впливає на оціночну вартість?

Сума, яку ми можемо запропонувати вам для кредитування під заставу виробів з дорогоцінних металів, залежить від наступних параметрів:

 • Вага та актуальна ціна золота (у VIP ломбард "Новий Формат" ціни завжди об'єктивні);
 • Наявність та вартість дорогоцінних каменів або інших драгметалів;
 • Загальний стан та зовнішній вигляд товару;
 • Наявність документів на виріб

Термін кредиту та відсотки

Термін кредитування під заставу золота або деяких інших цінних предметів, становить до 365 днів. Якщо треба, договір можно буде пролонгувати.

Відсоткову ставку ми завжди визначаємо індивідуально, залежно від терміну, на який вам потрібні кошти, а також суми кредиту. Стандартна ставка під заставу золота вважається від 0,3% на день.

Безпека зберігання

За збереження будь-яких предметів та предметів, які були прийняті в заставу, наш ломбард несе повну відповідальність. Коштовності зберігаються в нашій банківській комірці. Ломбард гарантує, що Ви отримаєте Ваші цінності в тому стані, в якому Ви їх передали. Наше відділення ломбарду у Дніпрі знаходиться під професійною цілодобовою охороною.

Звертайтесь в наш ломбард. Ми робимо для вас більше, ніж Ви очікуєте! Наша репутація - бездоганна!

Якщо у вас виникли питання або вам потрібно більше інформації, зателефонуйте нашим спеціалістам: + 38-067-631-40-98, +38 (099) 509-11-11.