• ПН - ПТ 10.00 до 16.00
    СБ 10.00 до 14.00
    НД вихідний
  • м. Дніпро
    пр. Дмитра Яворницького, 20

Електроінструмент

Електроінструмент

Наш ломбард надає кредити під заставу різних видів електроінструменту: перфоратори, рубанки, лобзики, дрелі, компресори, шуруповерти, бензо- та електропили, відбійні молотки, зварювальні апарати різних типів, болгарки та ін.

Як виконується оцінка

Наші експерти оглядають у вашої присутності електроінструмент візуально, перевіряють працездатність (у стислі терміни та без розбирання обладнання). Після цього ми зможемо назвати вам суму заставної вартості електроприладу. Якщо вас влаштовує ця сума, ви можете отримати її протягом 10 хвилин. Для цього ми оформляємо договір і виплачуємо вам 100% суми: без страхування або комісій, будь-яких інших зборів та відрахувань.

Оцінка наших фахівців виконується безкоштовно!

Щоб оформити кредит, вам потрібен паспорт з кодом ІПН.

Від чого залежить заставна вартість обладнання?

При оцінці вашого електроінструмента спеціалісти звертають увагу на ринкову вартість аналогів (такої ж моделі та виробника), на зовнішній стан, працездатність інструменту, рік його випуску.

Терміни кредитування та відсоткова ставка

Ми готові запропонувати вам оформити кредит під заставу електроінструмента на будь-який зручний термін до 365 днів. Якщо в цьому з'являється необхідність, кредит у нас завжди можна буде продовжити.

Відсоткові ставки ми обговорюємо окремо в кожному випадку. Розраховується точний відсоток на основі суми та терміну кредитування за заставу майна, а також стандартної ставки 0,9% за день.

Безпека зберігання

Ми бережно зберігаємо будь-яке майно, яке знаходиться в заставі, і гарантуємо, що ви отримаєте його в тому стані, в якому надали до застави. У нас працює цілодобова охорона, є кімната-сейф, репутація нашого ломбарду - бездоганна.

Ми готові зробити ще більше, ніж ви від нас чекали!

Якщо вам потрібна детальна інформація з питань кредитування, зверніться до наших спеціалістів: + 38-067-631-40-98, + 38-099-509-11-11.