• ПН - ПТ 9.00 до 19.00
    СБ - НД 10.00 до 18.00
  • м. Дніпро
    пр. Дмитра Яворницького, 20

Електроінструмент

Електроінструмент

Наш ломбард надає кредити під заставу різних видів електроінструменту: перфоратори, рубанки, лобзики, дрелі, компресори, шуруповерти, бензо- та електропили, відбійні молотки, зварювальні апарати різних типів, болгарки та ін.

Як виконується оцінка

Наші експерти оглядають у вашому розпорядженні електроінструмент візуально, перевіряють працездатність (у стислі терміни та без розбирання обладнання). Після цього ми зможемо назвати вам суму залогової вартості електроприладу. Якщо вас влаштовує ця сума, ви можете отримати її протягом 10 хвилин. Для цього ми оформляємо договір і виплачуємо вам 100% суми: без страхування або комісій, будь-яких інших зборів та відрахувань.

Оцінка наших фахівців виконується безкоштовно!

Щоб оформлювати кредит, вам потрібно мати паспорт з кодом та ІНН.

Від чого залежить залогова вартість обладнання?

При оцінці вашої електроінструмента спеціалісти звертають увагу на ринкову ціну аналогів (того ж моделі та виробника), на зовнішній стан, працездатність інструменту, рік його випуску.

Строки кредитування та процентна ставка

Ми готові запропонувати вам оформляти кредит під заставу електроінструмента на будь-який зручний термін від 1 до 25 днів. Якщо в цьому з'являється необхідність, кредит у нас завжди можна буде продовжити.

Процентні ставки ми обговорюємо окремо в кожному випадку. Розраховується точний процент на основі суми та терміну кредитування за заставу майна, а також стандартної ставки 0,9% за день.

Безпека зберігання

Ми бережно зберігаємо будь-яке майно, яке знаходиться в заставі, і гарантуємо, що ви отримаєте його в тому стані, в якому здаються. У нас працює цілодобова охорона, є кімната-сейф, репутація нашого ламбарду - бездоганна.

Ми готові зробити ще більше, ніж ви від нас чекали!

Якщо вам потрібна детальна інформація з питань кредитування, зверніться до наших спеціалістів: + 38-067-631-40-98, + 38-099-509-11-11.